Home

Szukaj


facebook
AkwareLOVE karteczki na słodki bufet itp. Duże kółko Zobacz większe

AkwareLOVE karteczki na słodki bufet itp. Duże kółko

Nowy

1113 Przedmioty


2,50 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna liczba produktów do zamówienia: 6 .

Dodaj do listy życzeń

Okrągłe karteczki z różnymi tekstami na szpilce / podstawce lub samodzielne. Z jasnoróżowymi, delikatnymi, akwarelowymi kwiatami i listkami.

Przykładowa czcionka ze zdjęcia to W21. Szpilka posiada atest uprawniający do kontaktu z żywnością. Do wyboru szpilka, stojaczek lub sama winietka do wykorzystanie wg pomysłu. 

Rozmiar: winietki mają średnicę 7,6 cm.

Teksty: Każdy może być inny, prosimy wypisać w uwagach podczas zamówienia wybrane teksty. 

Winietki  są wykonane: z papieru kreda mat (biały) o gramaturze 300g/m2

--------------------------------- ważne <3 -----------------------------------

  • Próbki - niestety nie wysyłamy próbek dodatków (zawieszki, winietki, menu itp.)
  • Prosimy w uwagach lub w mailu podać wybrane teksty oraz czcionkę (jeżeli ma być inna), brak takiej informacji może wydłużyć czas realizacji o kilka dni!
  • Czas realizacji dodatków – „Regulamin” -> „Czas realizacji” (opcja standard 12 dni roboczych, ekspres +50% wartości zamówienia 7 dni roboczych i superekspres +100% wartości zamówienia 3 dni robocze).
  • Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie otrzymają Państwo informację „Płatność zaksięgowana” (jeśli zrobili Państwo zakupy jako gość taka informacja nie dotrze) oznacza to, że jeśli mamy już listę i wybraną czcionkę to zamówienie zostało przyjęte do realizacji.
  • Po złożeniu zamówienia na dodatki personalizowane nie ma możliwości anulowania zamówienia i rezygnacji oraz zwrotu pieniędzy, ponieważ zamówienie trafia od razu do realizacji i druku. Jeżeli złożą Państwo zamówienie w czasie w którym jego realizacja przed ślubem nie jest możliwa (opcja standard 12 dni roboczych) konieczna jest dopłata do opcji ekspresowej (7 dni roboczych) lub superekspres (3 dni robocze) inaczej dodatki dotrą po ślubie!!! Więcej o czasie realizacji w zakładce „Czas realizacji zamówień”. To nie zła wola, po prostu bardzo dużo zamówień :)

To wszystko jest opisane w regulaminie, nie ma żadnych ukrytych kosztów, niczego nie ukrywamy - wszystko jest na tej stronie „Realizacja zamówień – regulamin” :) Złożenie zamówienia oznacza zapoznanie się oraz pełną akceptację regulaminu i wszystkich jego podpunktów. Nieznajomość zasad nie zwalnia od ich przestrzegania. Regulamin: http://ochparty.pl/pl/content/category/3-zamowienia

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Komentarze