Home

Szukaj


facebook
Winietki weselne z sercem - odcisk palców Zobacz większe

Winietki weselne z sercem - odcisk palców

Nowy

Piękne wineitki dla gości weselnych. Motyw serduszka odbitego z odcisków palców. 

Więcej szczegółów


Dodaj do listy życzeń

Okrągłe zawieszki na alkohol weselny. Kolor serduszka utwoorzonego z odcisków palców można wybrać wg upodobania (najbardziej popularne na grafice poniżej). 

Przykładowa czcionka ze zdjęcia to W24.

Rozmiar: winietki mają średnicę 6,3 cm.

Minimalne zamówienie: 36 sztuk.

Szpilka posiada atest uprawniający do kontaktu z żywnością. Do wyboru szpilka, stojaczek lub sama winietka do wykorzystanie wg pomysłu. 

Winietki  są wykonane:

 • z ekologicznego papieru (opis poniżej) o gramaturze 225g/m2  w naturalnym kolorze z wytrąceniami 
 • lub wizytówkowego 246g/m2 (biały lub ecru gładki lub o fakturze płótna)
 • lub perłowego (z perłową poświatą, b. elegancki) w kolorze białym lub ecru. Gramatura 250g/m2
 • lub z papieru kreda mat (biały) o gramaturze 300g/m2

 

--------------------------------- ważne <3 -----------------------------------

 • Próbki - niestety nie wysyłamy próbek dodatków (zawieszki, winietki, menu itp.)
 • Prosimy w uwagach lub w mailu wraz z listą gości podać wybraną czcionkę, brak takiej informacji może wydłużyć czas realizacji o kilka dni!
 • Listę gości prosimy wysłać na maila justyna@ochparty.pl (bez numeracji, bez myślników, niepisaną drukowanymi literami). Podczas przesyłania listy gości nie sprawdzamy jej w ogóle, źle uzupełniona może wydłużyć czas realizacji!
 • Czas realizacji dodatków – „Regulamin” -> „Czas realizacji” (opcja standard 12 dni roboczych, ekspres +50% wartości zamówienia 7 dni roboczych i superekspres +100% wartości zamówienia 3 dni robocze).
 • Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie otrzymają Państwo informację „Płatność zaksięgowana” (jeśli zrobili Państwo zakupy jako gość taka informacja nie dotrze) oznacza to, że jeśli mamy już listę i wybraną czcionkę to zamówienie zostało przyjęte do realizacji.
 • Minimalna ilość i regulamin dotyczący zamówień w zakładce „Realizacja zamówień – regulamin” To bardzo ważne! Przeczytanie regulaminu pozwoli oszczędzić przedślubnych stresów :) Tam jest naprawdę dużo ważnych dla Państwa informacji :)
 • Częste pytania - zakładka „Częste pytania / FAQ”.
 • Zdjęcia wstążek, papierów, tłoczeń: zakładka „Papiery, wstążki, tłoczenia”.
 • Po złożeniu zamówienia na dodatki personalizowane nie ma możliwości anulowania zamówienia i rezygnacji oraz zwrotu pieniędzy, ponieważ zamówienie trafia od razu do realizacji i druku. Jeżeli złożą Państwo zamówienie w czasie w którym jego realizacja przed ślubem nie jest możliwa (opcja standard 12 dni roboczych) konieczna jest dopłata do opcji ekspresowej (7 dni roboczych) lub superekspres (3 dni robocze) inaczej dodatki dotrą po ślubie!!! Więcej o czasie realizacji w zakładce „Czas realizacji zamówień”. To nie zła wola, po prostu bardzo dużo zamówień :)
 • W razie wątpliwości odnośnie doboru papieru, koloru wstążki itp. prosimy o kontakt! Przytniemy, przyłożymy i wyślemy zdjęcie facebookiem, mmsem lub mailem i na tyle na ile będziemy potrafili pomożemy :)

To wszystko jest opisane w regulaminie, nie ma żadnych ukrytych kosztów, niczego nie ukrywamy - wszystko jest na tej stronie „Realizacja zamówień – regulamin” :) Złożenie zamówienia oznacza zapoznanie się oraz pełną akceptację regulaminu i wszystkich jego podpunktów. Nieznajomość zasad nie zwalnia od ich przestrzegania. Regulamin: http://ochparty.pl/pl/content/category/3-zamowienia

Niestety nie wysyłamy próbek dodatków (np. winietek, zawieszek).  Zamówienia zawierające pojedyncze sztuki dodatków (mniej niż ilości minimalne):

– będą anulowane, a wpłacona kwota będzie zwrócona na konto kupującego
– dodatki będą wysyłane losowo takie jak mamy na stanie, nawet jeśli są całkowicie inne niż zamówione

UWAGA! W związku z przenosinami pracowni w dniach 18-26 kwietnia 2017r nie pracujemy. Wszystkie zamówienia na dodatki złożone od 29 marca do 28 kwietnia będą realizowane o 6 dni roboczych dłużej tj. 18 dni roboczych.

Za utrudnienia przepraszamy. 

Czas realizacji jest przedstawiony tutaj: http://ochparty.pl/content/25-czas-realizacji-zamowien

Kalkulator dni roboczych: http://www.dnirobocze.pl

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Komentarze