Home

Szukaj


facebook
Księga Gości plakat - 50 serc Zobacz większe

Księga Gości plakat - 50 serc

289

Nowy


Księga gości w formie plakatu. Goście wypisują życzenia dla Młodej Pary na seruszkach. Plakat można powiesić w mieszkaniu otrzymując w ten sposób piękną pamiątkę z dnia ślubu.

Plakat wykonany jest na papierze fotograficznym satynowym (235g/m2). W środkowym sercu znajdują się Wasze imiona, pozostałe serca mają puste pola do uzupełnienia życzeniami gości. Plakat może stanowić wspaniałą pamiąkę z dnia ślubu na długie lata. Dzieki temu, że jest wykonany z trwałego papieru fotograficznego nie zniszczy się "od leżenia" i nie zżółknie.

Rozmiar plakatu: 50x70 cm

Ilość serduszek do wypisana: 50

Kolor: Kolor tła można zmienić, dowolnie wybrać dostosowując plakat do swoich upodobań i wystroju sali (koloru przewodniego). 

Plakat wysyłany jest w tubie zabezpieczającej przed pognieceniem. Plakat nie zawiera długopisów, markerów, ramy ani sztalugi widocznych na zdjęciu. 

UWAGA! W związku z przenosinami pracowni w dniach 18-26 kwietnia 2017r nie pracujemy. Wszystkie zamówienia na dodatki złożone od 29 marca do 28 kwietnia będą realizowane o 6 dni roboczych dłużej tj. 18 dni roboczych.

Za utrudnienia przepraszamy. 

Czas realizacji jest przedstawiony tutaj: http://ochparty.pl/content/25-czas-realizacji-zamowien

Kalkulator dni roboczych: http://www.dnirobocze.pl

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Komentarze