Home

Szukaj


facebook
Owijka na czekoladę Zobacz większe

Owijka na czekoladę

158

Nowy


Owijka na czekoladę, to pomysł jak uatrakcyjnić przyjęcie weselne. Czekolady owinięte etykietami można połozyć na stole ze słodyczami (słodkim bufecie, candy barze), przy stole weselnym dla dzieci lub dla Wszystkich gości. Świetny prezencik dla dzieciaków!

Etykiety można spersonalizować - dodając imię i nazwisko gościa, przez co otrzymamy winietkę i słodkie podziękowanie w jednym :-) Personalizacja gości nie jest dodatkowo płatna (przy ilości min. 36 sztuk owijek). W dodatku można też wybrać czionkę spośród dostępnych tutaj 

KOLOR: można zmienić. Przykładowe kolory poniżej.

Podpowiedź: Najładniej wyglądają czekolady w sreberku, ale pozostałe też dobrze się prezentują. Czekolady w sreberku można dostać w każdym markecie. 

Rozmiar: ok. 15x21 cm (pasuje do każdej standardowej czekolady o gramaturze 100g)

Wykonanie: Biały papier kredowy, druk cyfrowy laserowy, owijka posiada pasek samoprzylepny - wystraczy owinąć wokół czekolady, zerwać pasek ochronny i przykleić - jest to bardzo proste.

Ważne: Cena dotyczy samej etykiety na czekoladę, czekoladę należy zakupić we własnym zakresie. 

Czas realizacji: standardowy jak wszystkich personalizowanych dodatków. Szczególy w zakładce "Regulamin/czas realizacji".

Niestety nie wysyłamy próbek dodatków (np. winietek, zawieszek).  Zamówienia zawierające pojedyncze sztuki dodatków (mniej niż ilości minimalne):

– będą anulowane, a wpłacona kwota będzie zwrócona na konto kupującego
– dodatki będą wysyłane losowo takie jak mamy na stanie, nawet jeśli są całkowicie inne niż zamówione

UWAGA! W związku z przenosinami pracowni w dniach 18-26 kwietnia 2017r nie pracujemy. Wszystkie zamówienia na dodatki złożone od 29 marca do 28 kwietnia będą realizowane o 6 dni roboczych dłużej tj. 18 dni roboczych.

Za utrudnienia przepraszamy. 

Czas realizacji jest przedstawiony tutaj: http://ochparty.pl/content/25-czas-realizacji-zamowien

Kalkulator dni roboczych: http://www.dnirobocze.pl

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Komentarze